معرفی عطر ایو سن لورن بلک اپیوم ادو پرفیوم زنانه

یک جشن شورانگیز در زندگی است. یک احساس عجیب و یک شب فراموش نشدنی، زمانی که با بلک اپیوم روبرو می‌شوید. این هیجان در یک شیشه است؛ ویران‌کننده‌تر، هیجان‌انگیزتر، لذیذتر، درخشان‌تر، این پژواک معطری از زندگی است …

تجریش آنلاین | در سال 1977، ایو سن لورن با روانی کننده‌ترین عطری که تا به حال عرضه شده است، جهان را شوکه کرد. ترکیبی سوزان از رزین و ادویه جات که آن را «گل‌های آتش» نامیدند. این رایحه خاص یکی از رایحه‌های تعیین کننده قرن بیستم بود. یک عطر مشهور و در عین حال پرفروش ترین عطر جهانی در زمان خود که عمق غنا و شدت گیرایی و لذت یک عطر را دوباره معنی کرد.

در سال 2014، بلک اپیوم ادو پرفیوم اسطوره قرن بیست و یکم را دوباره ابداع کرد و هیجان دوباره‌ای را در عطرسازی به وجود آورد. اولین محصول با استفاده بیش از حد قهوه سیاه در عطر زنانه YSL، تقویت شده توسط گل‌های سفید جذاب و وانیل که رایحه‌ای جسور و متفاوت را به جهانیان معرفی نمود.

در سال 2023 زمان آن فرا رسیده که YSL نسخه جدید خود را که انقلابی دیگر در صنعت عطر و پرفیوم به وجود می‌آورد را رونمایی کند. یک دسته گل حیران کننده از گل‌های سفید و نیرو بخش در کنار تولید اسرار آمیز و فریبنده ایو سن لورن ترکیب می‌شود.

کمپین تبلیغاتی

اسرارآمیزتر، قدرتمندتر و فریبنده تر از همیشه، آلفا شرو زوئه کراویتز گروه سیاه پوش خود را در فصل جدید حماسه تاریخی بلک اپیوم، با یک کمپین بین‌المللی جدید و تماشایی به کارگردانی آنتون تامی رهبری می‌کند.

شیشه عطر بلک اپیوم

شیشه عطر بلک اپیوم نمای نمادین خود را از یکی از اسطوره‌ای‌ترین طرح‌های تاریخ عطر می‌گیرد: شیشه اپیوم 1977 که شخصاً توسط ایو سن لورن و طراح افسانه‌ای پیر دینان بر اساس طرحی ژاپنی طراحی شد، جعبه‌ای که از سامورایی‌ها برای حمل عطر استفاده می‌شد.

بررسی محصولات برند YSL( ایو سن لورن)

*عصبانی

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM

دارای اولین مصرف بیش از حد قهوه سیاه در رایحه ای زنانه است که با گل‌های سفید جذاب و وانیل تقویت شده است.

*مرموز

NEW BLACK OPIUM LE PARFUM

شدت رایحه را با وانیل بیش از حد تقویت می‌کند که به‌وسیله صدای آکورد قهوه سیاه نمادین عطر تقویت شده است.

*افراطی

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME

به اوجی از بویایی می‌رسید و قهوه فوق سیاه را با نعناع هندی تیره، وانیل سیاه و یاس سفید تقویت می‌کند.

*پر جنب و جوش

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM NÉON

با نور نئون و نت میوه‌ای سبز رنگ اژدها، آکورد قهوه سیاه را کاهش می‌دهد.

*جرئت

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM ILLICIT GREEN

رایحه تازه ای از نارنگی سبز، برگ انجیر و انجیر را در آکورد قهوه ایجاد می‌کند.

*احساسی

BLACK OPIUM HAIR MIST

غنی شده با روغن آرگان، مسیر مست کننده آکورد قهوه را گسترش می‌دهد و در عین حال موها را ابریشمی تر و درخشان تر می‌کند.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید