معرفی لامبورگینی اوروس اس 2023

Urus هنر خود را برای کسانی که به دنبال ترکیب SUV و یک خودروی لامبورگینی برای روزمره هستند

تجریش آنلاین | لامبورگینی اوروس اس یک خودروی جدید در دسته Super SUV لوکس محسوب می‌شود. Urus S در کنار مدل قبلی Urus برای کسانی که به دنبال حداکثر عملکرد اسپرت یک خودروی شاسی هستند، تولید شده‌‎اند. در این مدل قدرت بیشتری را همراه با فضای داخلی مجلل ارائه می کند، تا لامبورگینی هنر خود را به عنوان یکی از بهترین شاسی بلندهای جهان به رخ همگان بکشد.

Urus هنر خود را برای کسانی که به دنبال ترکیب SUV و یک خودروی لامبورگینی برای روزمره هستند، ثابت کرده است. استفان وینکلمن، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل لامبورگینی می‌گوید: موفقیت تجاری Urus، با تولید بیش از 20000 خودرو، گواهی بر اعتبار آن به عنوان اولین و ماندگارترین Super SUV است، اما مطمئن باشید Urus S این شهرت را بالاتر می برد.

پیشرانه و قدرت لامبورگینی اوروس اس 2023

موتور V8 توئین توربو با افزایش قدرت به 666 CV با موتور پایدار Urus S’ Performante مطابقت دارد و نسبت وزن به قدرت به میزان 3.3 کیلوگرم بر CV بهبود یافته است. شتاب اوروس S در 3.5 ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت و در 12.5 ثانیه به سرعت 200 کیلومتر در ساعت می رسد.

Urus S با حداکثر سرعت 305 کیلومتر در ساعت، تنها در 33.7 متر از سرعت 100 کیلومتر در ساعت به صفر می‌رسد. موتور توئین توربو آن 850 نیوتن متر و حداکثر گشتاور را در 2300 دور در دقیقه تا حداکثر 6000 دور در دقیقه ارائه می دهد. یک سیستم اگزوز که یادآور صدای لامبورگینی است و این خودرو را از بقیه رقبا متمایز می‌کند.

شاسی اوروس با سیستم تعلیق بادی، لذت رانندگی فوق‌العاده اسپورت با هندلینگ مناسب در سطوح جاده را در حالت‌های رانندگی STRADA، SPORT، CORSA و EGO تضمین می‌کند. گشتاور و تعادل بدنه با توجه به نیازهای خاص رانندگی خارج از شهر در حالت‌های TERRA، NEVE و SABBIA  با همان کالیبراسیون پیشرانه Urus Performante و Urus S پاسخگو می‌باشد.

طراحی و حس لوکس بی‌نظیر

لامبورگینی Urus S پیشرفت‌های خاص و پیچیده‌ای در طراحی بدست آورده است. اوروس از شخصیت اسپرت ولی در اوج لوکس بودن خود پیروی می‌کند. افزایش گزینه‌ها از نظر رنگ‌ها، تریم، چرخ‌ها، امکان سفارشی‌سازی را در سراسر طیف، از کم تا حداکثر اسپرت فراهم می‌کند.

طراحی جدید سپر جلو از خطوط اصلاح‌شده‌ بهره می‌برد و یک صفحه استیل ضد زنگ جدید با رنگ مشکی مات را به‌صورت استاندارد به کار گرفته که با خطوط مشکی جلو پنجره تکمیل شده است.

طراحی جدید سپر عقب لامبورگینی اوروس اس ظاهری ساده‌تر و زیبا دارد، قسمت پایینی آن با رنگ مشکی مات و طراحی اگزوز دولوله ای جدید از جنس فولاد به صورت استاندارد، با گزینه آپشن کروم، مشکی مات یا براق ارائه می‌شود.

رینگ‌های اوروس جدید با استاندارد ۲۱ اینچی، و با آپشن رینگ‌های ۲۲ اینچی با پوشش تیتانیوم مات و پرداخت الماس عرضه می‌شوند. همچنین رینگ‌های ۲۳ اینچی Taigete را می‌توان با هزینه بالاتر انتخاب کرد.

فضای داخلی لامبورگینی اوروس اس 2023

فضای داخلی لامبورگینی اوروس اس با رنگ و تریم کاملاً اصلاح شده ارائه می‌شود. مدل جدید دو رنگ دارای الگوی دوخت جدید Urus Performante هستند. چرم مشکی با گزینه‌های رنگی کنتراست جدید همراه با Blu Leandro و Verde Aura جدید در کنار قهوه‌ای مایل به زرد، کرم و رنگ قهوه‌ای عرضه می‌شود. گزینه‌های رنگ و آپشن‌ها، در عین حال که لوکس و بی‌انتها هستند، بر اعتبار عملکرد بالای اوروس اس تأکید می‌کنند.

قیمت لامبورگینی اوروس اس 2023 چه قدر است؟

قیمت پایه لامبورگینی اوروس اس (Lamborghini Urus S) در ایتالیا  بدون لحاظ کردن مالیات 538,195 یورو می‌باشد.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید