امیدهای استقلال برای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال توضیحاتی را در خصوص مسائل مختلف این باشگاه ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ، حجت کریمی در خصوص اینکه آیا هیات مدیره باشگاه استقلال علی فتح الله زاده را تنها گذاشته، اطهار داشت: نه به هیچ عنوان چنین چیزی نیست.هیات مدیره پا به پای مدیرعامل پیگیر کارها بوده، صحبت هایی مطرح شد که واقعا درست نیست. مشکلات باشگاه استقلال زیاد است. فقط همین یکی دو مورد نیست. در این مدت پرونده های زیادی بوده که حل شده، چند پرونده مانده که ان‌شاالله حل می‌شود. 

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود فتح الله زاده حدود ۵ میلیارد تومان به عنوان مطالبات گذشته‌اش از باشگاه استقلال برداشت کرده، گفت: نه به این صورت نیست. او چک‌هایی داشت. قربان زاده مطالبی را مطرح کرد که خوب پیگیری نکرده بود به چه صورت است. جا داشت قربان زاده پیگیری می کرد و به همین صورت اعلام می‌کرد. چک هایی از سال ۹۰ و برای چند شخص دیگر بود. با حساب و کتابی که شد ۵ میلیارد برداشت کردند. آن ها از باشگاه طلب داشتند. 

وی در خصوص اینکه آیا امکان نداشت با این اشخاص در این مقطع توافق می‌شد، عنوان کرد: ابن حساب‌ها برای خودش نبود. چک‌های خودش هنوز هست و نگرفته است. این چک ها برای دوستانش بود. هرکسی مثلا ۱۰ سال پیش ۵ میلیارد به عنوان سرمایه گذار آورده، الان مثلا آمده از دادگاه حکم گرفته و ۲۰ میلیارد پول گرفته است. اتفاقاتی افتاده و همه هم حکم داشتند و از حساب باشگاه برداشت کردند. 

کریمی در مورد اینکه اعضای هیات مدیره استقلال ۴ نفر هستند و آیا نباید تعداد اعضا فرد باشد، گفت: مجمع که برگزار شود یک نفر باید انتخاب شود. 

وی در خصوص پرداخت طلب پادوانی، اظهار داشت: او طلبی دارد و پرونده‌اش در جریان است. 

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص مطالبات ساپینتو، گفت: باشگاه به او پرداختی داشته اما کمی عقب است. پرداختی به ساپینتو و اعضای خارجی تیم بیش از ۳ ماه عقب افتادگی ندارد. 

کریمی در مورد اینکه چقدر خوش بین است مشکلات استقلال در هفته‌های پیش رو حل شود، عنوان کرد: ان شاالله در این چند روز مشخص می‌شود. قول هایی داده شده، از وزارت ورزش و دولت تشکر می‌کنیم که پیگیر مسائل بودند. ان شالله در این یکی دو هفته نتیحه بگیریم. 

وی در خصوص امید به بازگشت استقلال به لیگ قهرمانان آسیا، گفت: هنوز روزنه امید هست. تا ۱۵ روز دیگر وقت داریم. این وقت را AFC داده، فتح الله زاده پیگیری کرده و وقتی را گرفته است. این وعده‌ای است که داده‌اند. منتظریم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. 

@tajrishonline

ما را دنبال کنید