لویی ویتون اولین کالکشن نوزاد خود را ارائه کرد

لویی ویتون اولین کالکشن نوزاد خود را ارائه کرد

 

برای اولین بار، برند سرشناس لویی ویتون پا به دنیای پر رمز و راز نوزادان گذاشت. مجموعه ای که قرار است برای نوزادان در ماه مارس 2023 معرفی و رونمایی گردد نرم و لطیف، ظریف و در عین حال بازیگوش است. این پیشنهاد جاودانه از طرف لویی ویتون، نوزادان را شیفته خود می‌کند بدون آنکه از آنان کلامی بر مبنای رضایت بشنوید.

 

لویی ویتون و کالکشن جدیدش برای نوزادان

این مجموعه که از لباس، کفش و لوازم جانبی برای نوزادان تشکیل شده است، چندین محصول Louis Vuitton métie را با کیفیت، ظرافت و زیبایی گرد هم جمع آوری کرده است.

 

گل‌های نمادین لویی ویتون به صورت سوراخ‌هایی روی کفش‌های چرمی، به‌عنوان بافتنی سه‌بعدی با بهترین ترمه و به‌عنوان یک برچسب محتاطانه روی این لوازم ظاهر می‌شوند. لویی ویتون با لباس‌های کودکانه جذابش، اقلام نمادین نقره ای، کیف‌های مسافرتی کوچک و حتی یک خرس عروسکی ، دنیای زیبایی را برای کودکان آماده می‌کند که در آن هر قطعه نقشی در زندگی کودک خواهد داشت. یک کمد صندوق با طراحی خاص نشان دهنده بهترین هدیه‌ها برای کودکان است. این کالکشن زیبا و حرفه ای نشان دهنده بیش از 160 سال تجربه است.

 

ایده طلایی گاستون لویی ویتون

ایده مجموعه کودک از عنصر تاریخی لویی ویتون، روح معاصر و هویت بصری نشات گرفته است. گاستون لویی ویتون اسباب‌بازی‌ها را با یک Salon de Jouets در فروشگاه Champs-Elysées در دهه 1930 به دنیا معرفی کرد. هدف لویی ویتون در اینجا فقط فروش محصول نیست؛ بلکه هدف از بر پایی این کمپین، حفظ ارزش‌های اصلی این برند و هدایت مسیر کودکان برای آینده است. این هدیه به کودک ارتباط عاطفی برند را تقویت می‌کند، زیرا لحظات نمادین به خاطرات باارزش تبدیل می‌شوند.

 

این مجموعه متفکرانه وسیله‌های روزمره نوزادان را با سبک‌های خاص نشان می‌دهد؛ از اولین اسباب‌بازی‌هایی که می‌توانند به یادگاری مادام‌العمر تبدیل شوند. نقوش رنگ‌های پاستلی که با رنگ‌های سفید شیری، تپه‌های شنی و رنگ خاکستری در هم شده‌اند، البته با چاشنی زرد پررنگ جانی دوباره گرفته‌اند.

 

لباس‌هایی که برای کودکان از ابتدای ورود به این جهان هستی تا 12 ماهگی سایز دارند و شامل لباس‌ها، پیژامه، لباس و کت دو رو کلاه‌دار می‌باشد که گل‌های مونوگرام روی جیب‌ها و نقش مِلی ملو در داخل آن دیده می‌شود.

پوشیدن این لباس‌ها برای نوزادان بدون دردسر خواهد بود. جزئیات تولید این پوشاک، با ظرافت و دقت بسیار زیاد انجام می شود. از دکمه‌های مرواریدی روی ژاکت‌های کشمیری پنبه ای و گل‌دوزی‌های کوچک روی شکوفه‌ها و بدنه‌ها، تا ظاهر ظریف مونوگرام به صورت ژاکارد و چاپ شده بر روی آن‌ها همگی نشان دهنده قدرت و تجربه یک برند تمام عیار است.

 

پاپوش های نوزاد

دو مدل کفش که با سوراخ‌های مونوگرام تزیین شده‌اند، چکمه‌هایی به رنگ سفید یا صورتی، دمپایی‌های بافتنی، پیش‌بندها، جوراب‌ها و سایر لوازم جانبی کوچک همه با امضای لویی ویتون به عنوان مجموعه جدید نوزادان در سال 2023 پیشنهاد می‌شوند

 

یک دنیا در یک چمدان

نوزادان می‌توانند از گرمای محصولات نساجی این برند مانند یک تختخواب مخملی با ابریشم طبیعی و گل‌های گل‌دوزی شده، یک پتوی مونوگرام بافتنی و یک پتوی ضخیم‌تر و دو طرفه، لذت ببرند.

 

یک چمدان کوچک ، یک لیوان نقره ای، یک جعبه سوغاتی، و یک جغجغه گرد که همگی با ظرافت و جذاب هستند. خرس عروسکی لویی پوشیده از ژاکارد با چشمان گل زرد رنگ مونوگرام و لبخندی محبت آمیز تبدیل به یک دوست محبوب خواهد شد.

 

موادی که احساس راحتی دارند و ماندگار هستند، با دقت و در راستای تعهد لویی ویتون به گونه‌ای مسئولانه انتخاب شده اند. استانداردهای زیست محیطی شامل پنبه ارگانیک و چرم دارای گواهی LWG است. ترمه و پشم گوسفند، رفاه حیوانات و حفظ محیط زیست را تضمین می‌کنند.

سخاوتمندانه و شادی‌بخش از سوی برندی بنام لویی ویتون، قلب‌ها را تسخیر خود می‌کند.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید