هادی رضایی نامزد ورود به تالار مشاهیر بین‌المللی والیبال ۲۰۲۳ شد

سرمربی پر افتخار والیبال نشسته کشورمان از ایران، کاندید ورود به تالار مشاهیر بین‌المللی والیبال در سال ۲۰۲۳ شد.

به نقل از وب‌سایت سازمان جهانی پارا والیبال، نام هادی رضایی، سرمربی تیم ملی پرافتخار کشورمان در میان اسامی ۱۶ کاندیدای ورود به تالار مشاهیر بین‌المللی والیبال در سال ۲۰۲۳ قرار گرفت.

این ۱۶ کاندیدا از ۵ بخش بازیکنان زن و مرد والیبال داخل سالن، بازیکنان والیبال ساحلی، مربیان، مدیران موثر و بخش پاراوالیبال انتخاب شده اند و اسامی آنها جهت رای گیری اعلام شده است.

در بخش پاراوالیبال، هادی رضایی از ایران و کاری میلر اورتز از آمریکا به عنوان نامزدهای ورود به تالار مشاهیر بین المللی معرفی شده اند که در این رای گیری شرکت می کنند.

پس از پایان رأی گیری، ۶ نامزد برتر برای انتخاب نهایی در فهرست رسمی کمیته انتخاب ورود به تالار بین‌المللی مشاهیر والیبال قرار خواهند گرفت.

وب سایت سازمان جهانی پاراوالیبال در اشاره به سوابق و افتخارات هادی رضایی به این نکته اشاره کرده است که وی از سال ۱۹۸۸ تا ۲۰۲۰ در هر دوره از بازی های پارالمپیک موفق به کسب یک مدال چه در کسوت ورزشکار و چه در کسوت مربی شده است و در این خصوص به کسب ۳ نشان طلا از بازی های پارالمپیک ۱۹۸۸ سئول، ۱۹۹۲ بارسلون و ۱۹۹۶ آتلانتا، در کسوت ورزشکار اشاره شده است.

رضایی از سال ۲۰۰۰ به عنوان سرمربی تیم ملی فعالیت حرفه ای خود در پاراوالیبال را دنبال کرد و به عنوان سرمربی تیم ملی نیز موفق به کسب ۴ نشان طلا از بازی های پارالمپیک سیدنی ۲۰۰۰، ۲۰۰۸ پکن، ۲۰۱۶ ریو، ۲۰۲۰  توکیو و نیز ۲ نشان نقره از بازی های پارالمپیک آتن ۲۰۰۴ و لندن ۲۰۱۲ شده است.

تالار مشاهیر بین المللی والیبال، یک سازمان خصوصی مستقل است که به افتخارات مختلف رشته والیبال در سطوح مختلف از آماتوری تا حرفه ای در شاخه های مختلف می پردازد و به منظور احیای تاریخ والیبال در جهان هر ساله تعدادی از برترین های این رشته را در شاخه های مختلف معرفی می کند.

تاکنون در موزه تالار مشاهیر ۱۵۰ چهره شاخص از ۲۵ کشور معرفی شده اند و هر ساله هزاران نفر از این موزه دیدن می کنند وشهرت آن به دلیل برگزاری مراسم گرامیداشت سالانه برای افراد خاص و تاثیر گذار در این رشته است.

مقر این موزه در ایالت ماساچوست آمریکا، زادگاه رشته والیبال، قرار دارد.

از امروز تا ۲۷ فروردین ماه از طریق روش زیر می توانید در این رای گیری شرکت کنید: 

1- از طریق این لینک وارد صفحه رای گیری شوید.
2- در بخش پارا والیبال روی مربع تصویر هادی رضایی کلیک کنید.
3-  در مستطیل مربوط به ایمیل، آدرس پست الکترونیک خود را به طور کامل وارد کنید.
4-  روی Next کلیک کنید.
5- پس ورود به صفحه بعدی روی Cast Your Vote کلیک کنید.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید