واکنش ورمزیار به حذف احتمالی استقلال از آسیا؛به مدیران ورزش و باشگاه خسته نباشید می گویم!

کاپیتان اسبق استقلال گفت: علی فتح‌الله زاده باید با آگاهی کامل می‌آمد تا رزومه و شخصیت خوبش زیر سوال نرود.

صادق ورمزیار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برد استقلال مقابل ذوب آهن در اولین بازی سال ۱۴۰۲، اظهار داشت: برد خوبی بود از این نظر که پس از یک وقفه طولانی استقلال ۳امتیاز شیرین به دست آورد و خودش را در کورس نگه داشت. این مهمترین و بهترین دستاورد بازی بود.

وی افزود: به جز این هم، بازیکنان از دروازه تا نوک خط حمله در شرایط خوبی قرار داشتند. مهدی قائدی روز خوبی را پشت سر گذاشت. در مجموع تیم عملکرد خوبی را از خودش به نمایش گذاشت و توانست امتیاز کامل را بگیرد.

کاپیتان اسبق استقلال در مورد اینکه تیم ذوب آهن در فاز دفاعی انسجام خوبی داشت اما استقلال توانست به خوبی آن‌ها را تحت فشار قرار بدهد، گفت: گل زودهنگامی که زدیم باعث شد این تیم از لاک دفاعی خودش خارج شود و در واقع لایه‌های دفاعی حریف برداشته شد. به همین دلیل استقلال توانست حملات بیشتری را پایه ریزی کند و موقعیت‌های بیشتری داشته باشد.

ورمزیار در خصوص اینکه استقلال برخلاف شروع بازی‌ها پس از جام جهانی، این بار با شرایط بهتری لیگ را شروع کرد، اظهار داشت: ساپینتو در این مدت خیلی خوب توانست تیم را ریکاوری و شرایط بازیکنان را حفظ کند. او تیم را در شرایط استاندارد نگه داشت و شناخت بیشتری از تیم پیدا کرده است.

وی در مورد شرایط این روزهای استقلال به خاطر طلب استراماچونی و موضوع حذف از لیگ قهرمانان آسیا، گفت: به دست اندرکاران و مدیران ورزش و همچنین باشگاه استقلال خسته نباشید می‌گویم. بحثم در مورد فرد خاصی نیست. صحبت من کلی و در مورد مدیریت ورزش و باشگاه است. فوتبال یکی از ارکان ورزش کشور است. خیلی از مردم کشور ما با این فوتبال حالشان خوب می‌شود. انتظار داشتم این حال خوب را برای هواداران‌مان نگه دارند. به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم! ان‌شاءالله بتوانند در آینده بهتر عمل کنند.

ورمزیار در مورد شعارهای هواداران علیه علی فتح الله زاده، عنوان کرد: شخصا او را دوست دارم. آدمی خوب و استقلالی است. انتظار داشتم وقتی به عنوان یک استقلالی وارد این باشگاه می‌شود، کاملا آگاه وارد شود. به نظر من این بهانه‌ها قدیمی شده است. باید با آگاهی کامل می‌آمد که رزومه خوب و شخصیت خوبش زیر سوال نرود.

مدافع اسبق استقلال در مورد اینکه ممکن است حذف از لیگ قهرمانان آسیا روی روند کار تیم تاثیر منفی بگذارد و شاگردان ساپینتو از کورش قهرمانی دور شوند، گفت: به نظر من این اتفاق می‌تواند انگیزه‌ای برای قهرمانی‌شان در لیگ شود. چون الان دیگر چیزی برای از دست دادن ندارند. اگر قرار باشد در لیگ قهرمانان آسیا نباشند، تنها چیزی که می‌تواند تماشاگران خوب‌مان را راضی کند، همین قهرمانی در لیگ است و این راه را باید با قدرت ادامه بدهند.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید