حذف استقلال از آسیا قطعی شده است؟

مدیر اجرایی باشگاه استقلال در مورد وضعیت حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد.

 

 داود قاضی نور بعد از پیروزی 2 بر صفر مقابل ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شاید برخی هواداران ناراحت بودند که چرا تلاش به روز آخر کشیده شد اما این تلاش ها از چند ماه قبل آغاز شده بود و من شاهد تلاش ها و رایزنی ها و نامه هایی که به همه ارگان ها زده شد. این بحث ملی بود و بحث رنگی نبود چه پرسپولیس چه هر تیم دیگری، اگر هر تیمی از ایران حذف شود به ضرر فوتبال ملی ماست. اینگه می گویند چرا تلاش ها به روز اخر رسیده شد درست نیست. 

وی افزود: بحثی که هست اراده ای از مجموعه بالاتر برای کمک به استقلال نبود. تلاش ها شبانه روزی بود تلاش ها اینگونه نیست . دیدم  برخی مسئولان مصاحبه کرده اند و گفته اند ما هشدار داده بودیم. اقایانی که هشدار داده بودید چه کمکی کردید؟ دلخوشی هوادار این تیم هاست. بازیکن حق دارد ناراحت باشد آینده اش در تیم است و یک سال بدون باخت و بدون هیچ حرف و حدیثی قهرمان شدند هوادار در سرما و گرما تیمش را تشویق کرده است تا تیمش درآسیا شرکت کند. می بینید که بازیکنان تمام تمرکزشان روی زمین است تا نتیجه بگیرند به عشق هوادار

قاضی نور تصریح کرد: اینگونه نبود که به روز اخر کشیده شود من بعنوان یک ادم بی طرف می گویم هوادار ناراحت است. یک سلسه اتفاقاتی در این چند سال رخ داد که پرونده استراماچونی و یکی دو پرونده دیگر حل نشده است اخرین و کمترین تقصیر متوجه این تیم مدیریتی بوده که همه تلاشش را کرده اند و توضیح خواهند داد.

مدیر اجرایی استقلال در مورد اینکه حذف از آسیا قطعی شده است گفت: خیر دوستانی که در حال رایزنی هستند تا ساعت 12 شب کمیته حرفه ای سازی اعلام کرده تا نیمه شب فرصت هست.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید