استقلال گفت پولی برای پرداخت به من ندارد

 مدافع سابق استقلال گفت که وکیلش درخواستی را به فدراسیون جهانی فوتبال ارسال و فیفا با بازگشایی پرونده موافقت کرد.

روز گذشته بود که یکی از رسانه ها خبر داد لئاندرو پادوانی بازیکن سابق استقلال شماره حساب خود را برای مدیران باشگاه ارسال کرده تا پرونده این بازیکن بسته شود. استقلال باید تا دهم فروردین پرونده طلبکاران داخلی و خارجی را ببندد تا بتواند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کند.

پادوانی و استقلال مدت هاست که درگیر یک پرونده حقوقی هستند. این بازیکن پیش از این با کشاندن پرونده خود به دادگاه عالی ورزش خواستار غرامت 9 میلیون دلاری شده بود اما این دادگاه این دادخواست را رد کرده و به نفع استقلال رای داده بود. با این حال، او از دادن شماره حساب خود امتناع کرده بود تا پرونده پزشکی خود را به دادگاه فدرال سوئیس ارسال کند.

حالا پادوانی این موضوع را تأیید کرد ولی گفت که استقلال مبلغی برای پرداخت به او ندارد. پادوانی گفت: بله من شماره حساب خودم را برای باشگاه استقلال ارسال کردم ولی مدیران به من اعلام کردند که مبلغی برای پرداخت ندارند.

مدافع برزیلی ادامه داد: فیفا به باشگاه مهلت داده است تا مبلغ 100 هزار دلار را به حسابم واریز کنند ولی آنها می گویند پولی برای پرداخت به من ندارند.

پادوانی درخصوص آخرین روند پرونده اش نیز اظهار داشت: هنوز نتیجه نهایی حاصل نشده است اما وکیل من درخواستی را به فیفا ارسال کرد و فیفا با بازگشایی پرونده من در مقابل استقلال موافقت کرده است. اکنون باید منتظر مراحل بعدی باشیم.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید