تعهدات اشتغال البرز ۱۲۰ درصد محقق شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تعهدات اشتغال این استان با همت دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در سال جاری ۱۲۰ درصد تحقق پیدا کرده است.

مجتبی عبداللهی شنبه شب در دیدار با کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز افزود: سال آینده باید نسبت به راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری یا سامانه سما با هدف کاهش و حذف پیچیدگی اداری و ارایه خدمات ویژه در استان البرز اقدام کنیم.

وی بیان کرد: در موضوع صادرات باید تلاش کرد تا جایگاه اول کشور را با توجه به مجموعه‌های ویژه‌ای که در استان و در حوزه ارز آوری داریم به دست بیاوریم.

استاندار البرز تاکید کرد: سرمایه‌گذاری نیز حوزه خیلی مهم است و باید تحولی در جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از طریق برگزاری همایش‌های مختلف داشته باشیم.

عبداللهی ادامه داد: اداره کل امور اقتصادی و دارایی جایگاه ویژه‌ای دارد و موتور محرک رشد و بالندگی استان در حوزه‌های مختلف استان است چرا که ذیحسابان به واسطه ماموریت و مسوولیتشان در دستگاه‌های اجرایی تحت نظر این مجموعه فعالیت می‌کنند.

وی یاد آورشد: همدلی، روحیه خدمتگزاری، انسجام در همه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان البرز تبلور یافته و تلاش می‌کنند در راستای توسعه و رشد استان قدم بردارند و در کنار هم با روحیه جهادی و خدمتگزاری، مسایل و مشکلات استان را حل کنیم.

استاندار البرز گفت: ما تلاش کردیم که در۲۰ ماهه خدمت دولت آیت الله رئیسی اقدامات موثری انجام دهیم و امید است در ۲ سال باقی مانده با کار جهادی و تلاش شبانه روزی، شاهد اتفاقات خوبی در استان البرز باشیم چراکه مردم این استان سزاوار این هستند و به عنوان ایران کوچک حق آنهاست که مشکلات استان به طور ویژه پیگیری شود.

استاندار البرز به کسب رتبه چهارم استان البرز در حوزه‌های مختلف در شاخص‌هایی که وزارت امور اقتصادی و دارایی تعیین کرده است اشاره کرد و افزود: استان البرز استحقاق کسب رتبه اول را دارد و این استان باید سرآمد همه استانها در کشور باشد.

ما باید تلاش کنیم از ظرفیت‌های استان به نحو احسن استفاده کرده و این استان را در جایگاه واقعی خود قراردهیم.

وی گفت: در حوزه دانش بنیان و در راستای تحقق شعار مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۱ گامهای موثری در استان البرز برداشته شده است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه در حوزه گازرسانی امسال استان البرز در کشور نمونه شد و به همه روستاهای استان گازرسانی کرد، ادامه داد: باید در حوزه مدرسه سازی و افزایش سرانه های ورزشی نیز درسال آینده اقدامات موثری صورت گیرد .

وی افزود: در موضوع آب، سهمیه آب و زیرساخت های آب ،حوزه های شهرکهای صنعتی، حوزه برق و سایر حوزه ها نیز اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن است.

عبداللهی با بیان اینکه قرارگاه اجتماعی استان البرز در کشور نمونه شد، گفت: جای کار بسیار زیاد است و امید است با کمک همه دستگاه های تحولی را در استان البرز ایجاد کنیم.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید