تخفیف ۳۰ درصدی بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک | پایان فروردین ماه آخرین مهلت اعلام شد

معاون بهره برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران با اشاره به تخفیف ۳۰ درصدی بدهی عوارض تردد در محدوده‌های ترافیکی در پایتخت، گفت: بهره‌مندی از این تخفیف تنها تا پایان فروردین ماه امکان پذیر است.

به گزارش تجریش آنلاین، عمار سعیدیانفر درباره بهره‌مندی از تخفیف بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک، گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، شهروندانی که بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا برای خودرو خود را تا پایان فروردین ۱۴۰۲ تسویه کنند، مشمول ۳۰ درصد تخفیف خواهند شد.

او با بیان اینکه شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی یا اپلیکیشن "تهران من"  یا سایر درگاه‌های معتبر که سرویس پرداخت بدهی طرح ترافیک دارند، بدهی تردد خودرو در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا را تسویه کنند، گفت: در این مدت شهروندان می‌توانند از تخفیف ۳۰ درصدی در پرداخت استفاده کنند.

معاون بهره برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران پایان فرصت استفاده از تسهیلات مذکور، ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ خواهد بود و این زمان قابل تمدید نیست. بنابراین تخفیف ۳۰ درصدی تکرار نخواهد شد و تنها سه روز دیگر باقی مانده است.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید