حضور پرشور جهادگران عرصه تعلیم و تربیت در راهپیمایی روز قدس

شورای هماهنگی مؤسسان مدارس غیردولتی کشور در بیانیه‌ای اعلام کرد: جهادگران عرصه تعلیم و تربیت، فردا همگام با سایر اقشار ملت در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور خواهند یافت و با اعلام انزجار از جنایت‌های رژیم صهیونیستی، شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر خواهند داد.

به گزارش گروه اجتماعی تجریش آنلاین ، شورای هماهنگی مؤسسان مدارس غیردولتی کشور در بیانیه‌ای به مناسبت روزجهانی قدس، اعلام کرد: روز جهانی قدس، روز فریاد رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غاصب و جنایتکار است که به فضل الهی از هر زمان دیگری به آزادسازی بیت المقدس نزدیک‌تر هستیم.

در متن این بیانیه آمده است: امام خمینی (ره): «روز قدس روز اسلام است»

روز جهانی قدس، تبلور بیداری جهان اسلام در برابر دشمنان ستمگر و روز استقامت و مبارزه مستضعفین در برابر مستکبران عالم و در رأس آن آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی است؛ روزی که به نمادی از مظلومیّت و تظلم ملت در حصر و آواره فلسطین در برابر جنایت رژیم غاصبی تبدیل شده که در طول تاریخ سیاه ِ حیات ِخود، دست به انواع قتل‌عام‌ها، نسل‌کشی‌ها و جنایت‌ها علیه بشریت در سراسر جهان و مخصوصا اراضی مقدس اشغال شده مسلمانان زده است.

امسال در حالی۴۴ سال از تدبیر حکیمانه و مدبرانه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، روز فریاد رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غاصب و جنایتکار می‌گذرد که به فضل الهی از هر زمان دیگری به آزادسازی بیت‌المقدس نزدیک‌تر هستیم و این رژیم در عمر خود هرگز گرفتاری‌های هولناکی چون امروز نداشته است.

در این بیانیه آمده است: یورش وحشیانه روزهای اخیر نیروهای رژیم اشغالگر قدس علیه معتکفان فلسطینی در مسجدالاقصی همچنین تعرض به نمازگزاران روزه‌دار و دستگیری تعدادی از شهروندان فلسطینی، موج جدیدی از بیداری اسلامی را به وجود آورده، به گونه‌ای که این رژیم جعلی بدترین و تلخ‌ترین روزهای پرآشوب ِ خود را سپری می‌کند؛ آنها در مواجهه با سونامی اعتراضات و هرج و مرج سیاسی ناشی از اصلاحات، ادعایی قضایی و همچنین تحولات کرانه باختری و اقدامات شجاعانه گروه های مقاومت و نسل جوان بپاخاسته ی فلسطینی، دچار تزلزل روانی و حماقت راهبردی شده اند و هرروز در حال ارتکاب جنایت وحشیانه جدیدی هستند.

ادامه این جنایت‌ها در شرایطی اتفاق می افتد که دروغ گویان مدّعی حقوق بشر در اروپا و آمریکا در برابر این همه جنایت در فلسطین مُهر سکوت بر لب زده اند و باید به حقیقت اذعان داشت هم افزایی مسلمین بر محور قدس ِ شریف، کابوس دشمن صهیونیست و حامیان آمریکایی و اروپایی آن است.

امروز پرچمی را که حضرت امام خمینی (ره) در محوریت وحدت جهان اسلام در موضوع فلسطین برافراشت، همچنان به دست توانای جانشین به حق ایشان، حضرت آیت الله خامنه‌ای برافراشته نگهداشته شده است و آزادگان جهان به خوبی می‌دانند که حرکت نزولی و رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی بدون وقفه ادامه دارد و قدس شریف در آستانه آزادی است.

شورای هماهنگی مؤسسان مدارس غیردولتی کشور هم با درک اهمیت روز جهانی قدس به عنوان نماد وحدت، انسجام و اقتدار ملت‌های مسلمان همواره حضور باشکوه را در روز اتّحاد جهان اسلام به منصه ظهور رسانده و این بار نیز جلوه دیگری از همراهی با آرمان‌های امام راحل و اندیشه‌های مقام معظم رهبری در راستای استمرار مقابله با رژیم صهیونیستی به ثبت خواهد رساند.

در هنگامه فرارسیدن این روز بزرگ، جهادگران عرصه تعلیم و تربیت، بیست و پنجم فروردین ماه ۱۴۰۲، همگام با سایر اقشار ملت، به ویژه فرهنگیان آگاه ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور خواهند یافت و با اعلام انزجار از جنایت‌های رژیم صهیونیستی، آرمان قدس شریف و آزادی فلسطین را فریاد زده و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر خواهند داد.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید